Monthly Archives: Март 2017

ПОЗДРАВЛЯЮ С ВЕЛИКОДНЕМ ДАЖБОЖИМ! ЯРИЛО РОЖДАЕТСЯ, СЛАВИМ ЕГО!

Самым знаменательным весенним, славянским праздником , является Великдень Дажбожий (Рождество Ярилы, Ярило Красный). Это время весеннего равноденствия, пора, когда день становится больше ночи и поэтому он является великим.

На Святой Руси, в зависимости от координации с другими праздниками он празднуется в период с 20 по 24 марта. В этом году обрядовые гуляния в соответствии с Колодаром Родового Огнища будут происходить 23 марта.

ВЕРБНИЦЯ. ВЕРБНА НЕДІЛЯ.

ВЕРБНИЦЯ.  ВЕРБНА НЕДІЛЯ.🌿

19 Марта!!

«Не я б»ю, верба б»є: за тиждень Великдень. Будь здоровий, як вода; будь багатий, як земля…»

Самий цікавий цикл святкувань від наших пращурів, зберігається в значній творчій і високій красі — це весняні звичаї цього циклу, соняшного кола -Великодня.
Це свято, вважалось, як цілковита перемога Весни-літа над зимою, перемога життя над мертвотою.
Великий День вважався найбільшим днем у році (весняним рівноденням), «коли й сонце не заходило».
В цей день усе живе й неживе оживає…
Живе земля, живе вода, живе повітря, живуть душі, живе Небо-Сонце. Навіть Сонце в цей день «не заходить»; а вранці «грає», тішиться…

Тішиться й радіє Великому Дню вся природа, від найменшого жучка — «Грай, Жучку, грай чорний, грай, бо в нас такий край…»
Тішиться і природа, й вода, й земля: «Гей, мати, весна красна, весна красна, зілля зелененьке».
«розлилися води на чотири броди»…
І ліс — «А в нашого Шума зеленая шуба»…
І риба має творчу й велику силу Весною, бо навіть «хвостом лід розбиває»…

ЧАС НАСТАВ

ЧАС НАСТАВ

Настає час, коли Покон Рода стане вищим духовним Законом, яким буде користуватися кожен славянин на Україні. В своїй структурі він завжди буде залишатися непорушним, як сталь, гнучким , як вода і здатністю до адаптації в часи будь-яких змін.

Родове Вогнище Рідної Православної Віри вже зараз стає школою вищого гатунку для підготовки синів свого народу за підтримки Богів-Предків у трьох світах.

Ми маємо прагнути до того, щоб кожний чесний славянин став рідновіром. Але тільки самі достойні та вірні зможуть відчути святе таїнство: «Імянаречення».

Час від часу людям ницим, не нашого роду вдається вирвати з наших рядів найменш стійких послідовників, в серцяїх яких переважає грошове питання, гординя та духовна слабкість. Вони просто пливуть за течіею життя, так і не знайшовши себе в своєму роді.

Рейтинг@Mail.ru