ЧАС НАСТАВ

ЧАС НАСТАВ

Настає час, коли Покон Рода стане вищим духовним Законом, яким буде користуватися кожен славянин на Україні. В своїй структурі він завжди буде залишатися непорушним, як сталь, гнучким , як вода і здатністю до адаптації в часи будь-яких змін.

Родове Вогнище Рідної Православної Віри вже зараз стає школою вищого гатунку для підготовки синів свого народу за підтримки Богів-Предків у трьох світах.

Ми маємо прагнути до того, щоб кожний чесний славянин став рідновіром. Але тільки самі достойні та вірні зможуть відчути святе таїнство: «Імянаречення».

Час від часу людям ницим, не нашого роду вдається вирвати з наших рядів найменш стійких послідовників, в серцяїх яких переважає грошове питання, гординя та духовна слабкість. Вони просто пливуть за течіею життя, так і не знайшовши себе в своєму роді.

Сьогодні ми самі маємо слідкувати за собою і видаляти на кореню ті елементи, які сіють розбрат, зневіру та брехню серед нашого славянського роду. Вони нам не потрібні. Ми хочемо, щоб наш духовний рух, наші устої панували на нашій землі, аж доки Світ стоїть!

І ми щасливі від того, що майбутнє належить нам. Коли старійшини підуть, наша молодь підхопить нашу справу і буде вірна їй на всі віки!

Тільки тоді, коли ми повністю присвятимо себе ділу наших Отців, воно стане втіленням Відичної ідеї та образу життя.

Саме тоді наше Родове Вогнище перетвориться у вічну і непорушну опору України-Руси і всього славянського народу. Коли наші доблесні, непереможні витязі-характерники навічно віддані народу, що гордо несуть знамена Віри-Віди Православної, які живуть ідеєю Спрведливості воєдино з відаючими та простими рідновірами, виховають молодь, яка на своїх молодих могутніх плечах понесе нашу державу — Велику Святу Русь.

Люди будуть приходити і уходити. Але вони будуть відчувати оновлення і радість, натхнення і піднесення. Ідея єдності з Предками живе в нашому народі і являється символом Родового Дерева – Символом вічності! Ставай в лави Родового Вогнища!

 

Слава Роду! Слава Предкам! Слава Русі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Рейтинг@Mail.ru